X
🔸شهردار خوی: جشن درختکاری امسال بسیار باشکوهتر از سالهای گذشته برگزار میشود

🔸شهردار خوی: جشن درختکاری امسال بسیار باشکوهتر از سالهای گذشته برگزار میشود

🔸اهدای جوایز نقدی متنوع برای شرکت کنندگان در جشن درختکاری از سوی شهرداری خوی


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی جشن بزرگ درختکاری 17اسفندماه در تپه شهدای گمنام برگزار می شود. 


محرم اکبرزاده در جلسه هماهنگی برگزاری جشن درختکاری با حضور کارشناسان و مدیران واحدهای مختلف شهرداری ضمن تاکید بر برگطاری باشکوه این جشن اظهار داشت: توسعه فضای سبز شهری، حضور شهروندان در حرکت ارزشمند کاشت گل و درخت همراه با مجموعه شهرداری را میتوان مسیری برای تحقق توسعه پایدار شهری ذکر کرد. 


شهردار خوی افزود: بسیاری از گام های بزرگ در شهرهای توسعه یافته با مشارکت های مردم در حفظ و نگهداری شهر،اعتماد متقابل با مدیریت شهری،احساس تعلق به شهر و از همسویی بیشتر مردم و مدیریت شهری شکل گرفته و در کنار مبانی مختلف شهرسازی، بخش مهمی از رویدادهای تاثیر گذار در توسعه بویژه در سالم سازی فضای شهری و توسعه فضای سبز شهر از توجه بیش از پیش مردم رخ میدهد.


اکبرزاده تصریح کرد: جشن درختکاری به مناسبت هفته درختکاری فرصتی است تا با ایجاد فضای مفرح در روزهای پایانی سال برای شهروندان، بخشی از کاشت گل و درخت با حضور مردم طبیعت دوست،عاشقان توسعه شهر خوی، طرفداران محیط زیست و خانواده های باصفای خوی انجام میشود و این جشن بهانه ای است تا قشرهای مختلف مردمی دوباره با یک هدف مشترک در یک مجموعه جمع شده و احساس تلق به شهر و محیط زندگی خود را تقویت می کند.


شهردار خوی افزود: تلاش میکنیم تا با همت بیشتر جشن درختکاری امسال بسبار باشکوهتر از سالهای گذشته باشد. 


وی تاکید کرد: با توجه به اجرای پروژه  احداث المان تپه شهدای گمنام و فضای باشکوهی که همواره بعنوان بام شهر مد نظر قرار می گیرد جلوه ای دیگر با حضور مردم نجیب خوی می یابد و امسال اجرای جشن درختکاری در این تپه و دامنه آن صورت میگیرد.

شهردار خوی گفت: بیش از 3000 محل کاشت درخت در تپه شهدای گمنام آماده سازی شده و همچنان این روند تا روز برگزاری جشن ادامه خواهد یافت و دو مخزن بزرگ تامین آب نیز برای آبیاری قطره ای در این تپه تعبیه شده و شبکه آبیاری تحت فشار در دامنه تپه شهدای مطهر گمنام در حال اجراست.


شهردار خوی افزود: در این جشن باشکوه جوایز ویژه نقدی متعدد بین شهروندان و جوایز ویژه برای دوچرخه سواران و خانواده ها توزیع می شود.

اکبرزاده همچنین در پایان سخنان خود از فعالین فرهنگی، اجتماعی،فعالین محیط زیست و سازمان های مردم نهاد خوی خواست تا نکته نظرات و پیشنهادات خود را برای هرچه باشکوهتر برگزار شدن جشن باشکوه درختکاری به مدیریت فرهنگی اجتماعی شهرداری خوی ارایه کنند. 

گفتنی است جشن باشکوه درختکاری 17 اسفندماه راس ساعت 10 صبح با حضور هنرمندان مختلف و اجرای برنامه های متنوع هنری ، همچنین فعالین مختلف اجتماعی و طرفداران محیط زیست و خانواده ها و مسئولین شهری از سوی شهرداری خوی برگزار شده و جوایز مختلف نقدی برای شرکت کنندگان و دوچرخه سواران اهدا می شود.

مطلب قبلی ظریف: امیدوارم استعفایم تلنگری برای بازگشت وزارت خارجه به جایگاه قانونی‌اش باشد
مطلب بعدی دیواره نوردان همدان رکورددار صعود از علم کوه و بیستون هستند
Print
82

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان