X
طراحی و احداث بزرگترین آمفی تئاتر و سینمای روباز کشور در خوی

طراحی و احداث بزرگترین آمفی تئاتر و سینمای روباز کشور در خوی

شهردار خوی با اشاره به اجرای پروژه های مختلف در تفرجگاه بزرگ فنایی اظهار داشت: با توجه به وسعت بیش از 100 هکتار تفرجگاه فنایی و ویژگیهای این تفرجگاه، پروژه های متعدد و متنوع رفاهی، تفریحی و خدماتی پیش بینی و طراحی می شود.

 

اکبرزاده افزود: یکی از پروژه های بزرگ فرهنگی تفریحی پیش بینی شده در تفرجگاه فنایی احداث بزرگترین سینمای روباز کشور در خوی با ظرفیت  نزدیک به 8 هزار تماشاگر در فاز اول می باشد که بازدیدهای لازم از محل اجرای پروژه به همراه کارشناسان فنی شهرداری انجام شده و در مساحتی در حدود 2 هکتار این سینما احداث می شود.

 

وی افزود: ابعاد پرده یا دیوار نمایش این سینما  15*25 متر مربع بوده و آلاچیق های ویژه خانواده ها نیز در این پروژه علاوه بر نیمکت های طراحی شده پیش بینی شده است.

 

شهردار خوی گفت: در این پروژه استیج (سِن) به متراژ 300مترمربع پیش بینی شده و آمفی تئاتر بزرگ تفرجگاه فنایی برای اجرای برنامه های مختلف هنری،موسیقی،همایش ها و مسابقات زنده ورزشی، و .. طراحی می شود.

 

اکبرزاده تصریح کرد: امکان پخش همزمان مسابقات ورزشی از شبکه های ملی کشور، فیلم های مختلف سینمایی و ترویجی، تبلیغات نیز در پرده سینمایی این آمفی تئاتر فراهم می شود.

 

شهردار خوی اذعان داشت: پروژه احداث بزرگترین سینمای روباز در تفرجگاه فنایی در راستای غنا بخشیدن به مجموعه تفرجگاه و اولویت بخشی به فضاهای رفاهی و تفریحی ویژه شهروندان و مسافرین احداث می شود.

 

وی همچنین افزود: اجرای پروژه های نورپردازی، ایجاد فضای سبز، محوطه سازی و طراحی های مختلف برای حضور شهروندان به همراه نصب چهار دستگاه پروژکتور صنعتی پیشرفته در این آمفی تئاتر پیش بینی شده است.

 

اکبرزاده اضافه کرد: مطالعات فاز صفر، یک و دو معماری، طراحی سازه، طراحی تاسیسات آبی،الکتریکی و مکانیکی و طراحی پایه های پروژکتورهای این پروژه بزودی از سوی مشاور آغاز می شود.

 

 

 

مطلب قبلی پیام تسلیت
مطلب بعدی توزیع آش نذری در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوان شهرداری خوی
Print
119

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان