X
تشریح پروژه های عمرانی شهرداری خوی در هفته آخر خردادماه

تشریح پروژه های عمرانی شهرداری خوی در هفته آخر خردادماه

شهردار خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی با اشاره به اجرای پروژه های عمرانی روزمره شهرداری در بخش بهبود عبور و مرور شهری گفت: حمل و نقل و بهبود عبور و مرور شهری بخش مهمی از اقدامات عمرانی شهرداری را شکل می دهد و پروژه های عمرانی پیش بینی شده در این بخش از آغاز فصل کاری در دستور کار قرار گرفته و از سوی اکیپ های مختلف عمرانی در سطح شهر اجرا می شوند.

 

محرم اکبرزاده افزود: پروژه های زیرسازی،جدول گذاری، پیاده روسازی، آسفالت ریزی و بهبود ترافیک در بخش بهبود عبور و مرور شهری قرار دارند و بصورت روزانه و مستمر در بخش های مختلف شهری اجرا می شوند.

 

وی افزود: در بودجه عمرانی سال 98 شهرداری اعتباری بالغ بر 307 میلیارد و 400میلیون ریال برای بخش بهبود عبور و مرور شهری پیش بینی شده است.

 

اکبرزاده با اشاره به اجرای پروژه آسفالت ریزی معابر اظهار داشت: بخشی از زیبایی معابر در کنار نمادها و مبلمان شهری به آسفالت ریزی و بهسازی خیابانهای سطح شهر برمی گردد و طبیعتا آرامش تردد و عبور و مرور شهروندان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

شهردار خوی با اشاره به پروژه های عمرانی روزانه شهرداری اضافه کرد: پروژه اصلاح، لکه گیری و آسفالت ریزی معابر طی روزهای اخیر در کمربندی شهید سیستانی زاده، کوچه مولوی 2 در بلوار شمس تبریزی، گذر مالک اشتر در بلوار شهید مختار پور، بن بست ایثار 2 در بلوار قمری اصل، بن بست سید حسن، ملاعباس و فرعی های کوچه حاتم خان، بلوار رسالت، یاسین 2 درکمربندی شهید حجازیفر  در دست اجرا می باشد.

 

شهردار خوی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: خاکبرداری، آماده سازی و تسطیح در کوچه شهید اسماعیل لو، کوچه حاتم خان،کوچه های صاحبیه3،7 و 8، ورودی تفرجگاه فنایی، آماده سازی فضای احداث سرویس بهداشتی در تپه شهدای گمنام و مناطق مختلف شهر در دست اجراست.

 

وی گفت: پیاده روسازی و اجرای عملیات سنگ نیز در بلوار رسالت حد فاصل توانبخشی تا میدان قاضی طباطبایی، خیابان ستارخان، ابتدای جاده قطور و ساماندهی این ورودی این جاده انجام می شود.

 

اکبرزاده افزود: پروژه جدول گذاری و اصلاح جداول نیز در خیابان صمدزاده شمالی، تقاطع شریعتی و صمدزاده شمالی، کوچه یزدانجو در خیابان شریعتی،کوچه مختارپور در خیابان انقلاب اجرا می شود.

مطلب قبلی بازتاب خبری دومین جشن گلاب گیری خوی از رسانه استانی و ملی
مطلب بعدی تشکیل کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر خوی
Print
110

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان