X
تشریح پروژه محوطه سازی  بیمارستان آیت الله خویی(ره) از سوی شهردار خوی

تشریح پروژه محوطه سازی بیمارستان آیت الله خویی(ره) از سوی شهردار خوی

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی اظهار داشت: ساماندهی محوطه و آماده سازی پارکینگ بیمارستان آیت الله خویی(ره) است که طی ماه های اخیر از سوی شهرداری بطور مستمر انجام شده است. 

شهردار خوی گفت: بیمارستان آیت الله خویی(ره) یکی از مهمترین پروژه های حوزه سلامت و بهداشت شهرستان در طی دهه های گذشته بود که با راه اندازی آن امروز شاهد نقش این بیمارستان در بهبود بیماران کرونایی هستیم. 

وی افزود: عملیات خاکبرداری، خاکریزی، زیرسازی و آماده سازی، جدول گذاری، سنگ فرش، آسفالت ریزی، اجرای سیستم آبیاری و ایجاد بند و بخش های فضای سبز، احداث رمپ و پارکینگ اختصاصی بیمارستان، ایجاد پله های ورودی و دیوار کشی، نصب نرده های فلزی از جمله اقدامات عمرانی صورت گرفته در این پروژه بود. 

اکبرزاده گفت: 3200متر طول عملیات جدول گذاری، 2930 متر مربع عملیات سنگ فرش در محوطه بیمارستان صورت گرفته و 2700متر مربع فضای سبز نیز به همراه اجرای سیستم آبیاری در این محوطه انجام شده است. 

وی اضافه کرد: بیش از 6000متر مربع آسفالت ریزی نیز در محوطه، مسیر پارکینگ و پارکینگ اختصاصی بیمارستان آیت الله خویی(ره) از سوی شهرداری انجام شد.

شهردار خوی همچنین افزود:  490متر طول دیوار کشی نیز در ضلع های غربی و جنوبی بیمارستان اجرا شده است.

مطلب قبلی سامانه ثبت درخواست های الکترونیکی شهرداری خوی راه اندازی شد.
مطلب بعدی ✴️کمربندی شهید سلیمانی، چشم اندازی جدید در طراحی پروژه های عمرانی
Print
205

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

Please solve captcha
x
دی ان ان