Empty
Click + to add content
شهردار خوی:    🔷مسابقات فوتسال داخل سازمانی شهرداری برگزار می شود.

شهردار خوی: 🔷مسابقات فوتسال داخل سازمانی شهرداری برگزار می شود.

مهندس نصراله پور در گفتگو کوتاه با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری خوی خبر داد.

وی افزود: ایام دهه فجر روز های بسیار مبارکی است که هر سال برنامه های متنوع و در سطوح مختلف از سوی نهادها وادارات برگزار میشود.
 
شهردار خوی گفت: ویژه برنامه های مختلفی از سوی شهرداری خوی نیز برای ایام دهه فجر در کنار مشارکت‌های گسترده در مراسم شهرستانی، پیش بینی شده که با روزهای آغازین بهمن ماه در سطح شهر اجرا می شود
 
نصر اله پور گفت:برای اولین بار مسابقات فوتسال مردان بین 9 تیم از مجموعه کارکنان شهرداری و سازمانهای تابعه طی یکماه برگزار میشود
 
وی تاکید کرد: با هدف گذاری طولانی مدت در راستای گرامیداشت دهه فجر همچنین ایجاد نشاط و شادابی و افزایش سلامت کارکنان این مسابقات پایه ریزی شده و از سالهای آتی در گستره بزرگتر و رشته های بیشتر بصورت مسابقات رسمی داخل سازمانی برای مردان و زنان برگزار میشود. 

شهردار خوی گفت: قرعه کشی مسابقات مذکور در دو گروه و با حضور 9 تیم از آتش نشانی –ستاد مرکزی منطقه یک ومعاونت امور زیر بنایی ،شورای شهر،سازمان سیما منظر،مجتمع تاسیساتی خدمات شهری ،آرامستان و...در کمسیون ورزشی شورای شهر خوی برگزار شد. 

شهردار خوی گفت: این مسابقات از هفته اول بهمن ماه در سالن ورزشی واقع در تخته پل طی 2 روز در هفته برگزار می شود وپایان دهه فجر به تیم های برتر جوایز اهدا میشود.

DNN