X
اکبرزاده شهردار خوی:  -	تبدیل میدان مدرس به تقاطع چراغ دار سه زمانه

اکبرزاده شهردار خوی: - تبدیل میدان مدرس به تقاطع چراغ دار سه زمانه

- بزودی اصلاح هندسی میدان آقاصادق انجام خواهد شد

محرم اکبرزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی از اجرای اصلاح هندسی میدان مدرس خبر داد.

 

محرم اکبرزاده افزود: پروژه های عمرانی شهرداری در بخش های مختلفی صورت می گیرد و یکی از سر فصل های عمرانی شهرداری بهبود ترافیک شهری است که در این بخش پروژه های متنوعی برای بهسازی روند تردد و بهبود ترافیک شهری پیش بینی و اجرا می شود.

 

شهردار خوی تاکید کرد: زیباسازی، اصلاح ساختاری معابر ومیادین بر پایه مفاهیم و عناوین متناسب و اصول شهرسازی بویژه توجه به ایجاد جلوه های جاذب و نورپردازی از موضوعات موثر در بهبود فضای شهری است و می تواند گام مهمی در افزایش جذابیت های بصری در کنار رفع مشکلات ترافیکی باشد.

 

وی اظهار داشت: اصلاح هندسی میادین بر اساس نیازهای ترافیکی و لزوم بهبود تردد صورت می گیرد بر همین اساس اصلاح هندسی میدان مدرس که میدان اصلی و قدیمی منطقه شهانق در دستور کار قرار گرفته و برداشت محوطه داخلی میدان مذکور انجام شد.  

 

شهردار خوی گفت: اصلاح هندسی مدرس طی روزهای اخیر در دست اجرا بوده و این میدان حذف شده و  با  ایجاد فضای مناسب به شکل تقاطع دارای چراغ راهنمایی سه زمانه تبدیل می شود که در این صورت، مسیرهای بلوار مدرس و بلوار رسالت هر کدام با یک چراغ  و زمانبندی مستقل و مسیر ورمزیار و سمت میدان مجتهد( شهید حاج آقا رضالو) با یک چراغ مشترک هدایت مسیر خواهند شد.

 

شهردار خوی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود افزود: بهسازی مسیرهای، جداول هر دو سمت و پیاده روسازی  دو طرف بلوار پوریای ولی از میدان مدرس تا تقاطع امام حسین(ع) و بهسازی محدوده پارک لاله شهانق نیز در این منطقه قدیمی شهر خوی طی سال جاری از سوی شهرداری انجام شده است.

 

مطلب قبلی گزارش تصویری/پروژه محوطه سازی ودیوار کشی ساختمان جدید دفتر خبری شهرستان خوی
مطلب بعدی نگاهی به پروژه های عمرانی روزانه بهسازی معابر از سوی شهرداری خوی
Print
235 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان