X

مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در شورای اسلامی شهر خوی برگزار شد


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی مراسم روزخبرنگار با حضور اهالی عرضه مطبوعات و رسانه، اعضای شورای سالامی شهر و شهردار خوی عصر دیروز 17 مردادماه در صحن جلسات شورا برگزار و از فعالین حوزه رسانه تقدیر شد. 

غلامعلی شریف در این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار به اهالی مطبوعات با اشاره به نقش و اهمیت فعالیت رسانه ها در شفاف سازی فضای جامعه اظهار داشت: رسانه ها مهمترین ابزارهای ارتباطی بین مردم و دولت هستند و بعنوان زبان گویای جامعه، هدایتگر مسیرهای اجتماعی و مطالبه گر نیازها ، باید ها و نبایدهای جامعه را تشریح میکنند. 

رئیس شورای شهر خوی افزود: رسالت رسانه ای و اصالت خبرنگار در موضوع مهمی است که می تواند به شفافیت فضای خدمت گزاری و رسیدن به جامعه پویا در کنار نقد و بیان منطقی کاستی ها و مشکلات موجود شهر کمک موثر نماید. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سیاست اصلی شورای شهر در دوره پنجم شفافیت، کار مطالعاتی و پیشبرد سیاستهای کلان با خرد جمعی است و رسانه ها و مطبوعات همواره در نگاه شورای شهر برای تحقق این سیاست ها در کنار شورای شهر و شهرداری هستند.

شریف تاکید کرد: شورای شهر نهادی مردمی است و به اشخاص وابستگی ندارد و قطعا نقش و حضور جوان های مستعد و متخصص در دوره های بعدی شورا برای رسیدن به توسعه بیشتر شهر اهمیت ویژه ای دارد. 

وی همچنین گفت: پروژه های عمرانی خرد و کلان در سطح شهر از سوی شهرداری در حال اجراست و با توجه به حجم پروژه ها می توان گفت روزهای خوبی برای شهر خوی در حوزه عمرانی در حال رقم خوردن است. 

گفتنی است در پایان این نشست صمیمی ازسوی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی، خبرنگاران و اهالی خبرگزاریها و مطبوعات مورد تقدیر قرار گرفتند. 

مطلب قبلی شهردار خوی در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار: خبرنگاری هنر و عشق است
مطلب بعدی فراخوان دوم
Print
211 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان