X

پرشی کوچک که به پرواز در آسمان تبدیل شد

گاهی پرشی کوچک برای نمایش قدرت و توان، به پروازی کم نظیر تبدیل می­شود. در اوج نوجوانی، راهی را طی میکنی که هم در آسمانها جاری می شوی و هم در زمین. عظمت انسان هم به همین است. کوچک باشی و نوجوان ولی در جان و کالبد چند انسان. قهرمانی از جنس ورزش و پهلوانی جاودانه.

محمد ایلاتی، نوجوان خویی، قهرمان کشور و نام آور رشته کنگ فو، رسم پهلوانی را دوباره در درون همه همشهریانش زنده کرد. تلخ بود زود رفتنش. اما چه زیبا رفت و چه جوانمردانه جاودانه شد. اهدای اعضای این قهرمانِ پهلوانِّ نوجوان از سوی خانواده نجیبش به نیازمندان او را در کالبد انسان های دیگر زنده و مانا ساخت و این شهر نام و یاد او را همواره تکرار می کند چرا که انسانها خیلی سخت بعد از مرگ، زنده و جاودانه می مانند.

شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی درگذشت پرشکوه این نوجوان خویی را به جامعه ورزشی، خانواده ایشان و به همه شهروندان تسلیت عرض می نمایند.

 

مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری خوی

مطلب قبلی دعوت رییس شورای شهر خوی از فعالین فرهنگی و نخبگان و متخصصین حوزه های مختلف برای همراهی با شورای شهر و شهرداری خوی
مطلب بعدی جلسه کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خوی در راستای بررسی طرح اصلاح میدان شیخ نوایی، پروژه های عمرانی اجرا شده در نیمه نخست سال جاری
Print
329 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان