X
رویداد بزرگ فوتبالی خوی به پایان خود رسید

رویداد بزرگ فوتبالی خوی به پایان خود رسید

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی چهارمین دوره فوتبال محلات خوی امروز پنجشنبه 15 شهریور ماه به اتمام رسید.


سخنگوی شورای اسلامی شهر خوی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر و شهرداری خوی پس از پایان اهدای جوایز تیم های برتر فوتبال با اشاره به اهمیت این رویداد ورزشی اظهار داشت: دوران نوجوانی یکی از پر هیجان ترین دوره های زندگی هر انسان بوده و ایجاد زمینه های لازم برای کشف استعدادها و شناخت توانمندیهای نوجوانان از موضوعاتی است که باید بصورت مستمر و جامع مورد مطالعه و برنامه ریزی مناسب قرار گیرد.


مهندس هادی نقیبی افزود: فوتبال از مهمترین رشته های ورزشی است که امروزه در زندگی مردم جایگاه تفریحی و فرهنگی ویژه ای دارد و با توجه به این جایگاه علاقه زیادی در نوجوانان برای فعالیت در این رشته پر هیجان شکل میگیرد.

وی افزود: فوتبال محلات از جمله برنانه های مفرح،تاثیرگذار و مهمی است که طی چهار دوره برگزار شده توانسته جایگاه خوبی در بین نوجوانان خویی علاقمند به ورزش فوتبال به دست آورد.

وی همچنین اضافه کرد: چهارمین دوره مسابقات فوتبال در حالی برگزار شد که 650 نوجوان خویی در قالب 65 تیم طی یک ماه به رقابت های فشرده و مفرح پرداختند و این رویداد یکی از بزرگترین رویدادهای فوتبالی خوی می باشد.

سخنگوی شورای شهر خوی همچنین اضافه کرد: تلاش مدیریت فرهنگی شهرداری و مجموعه دست اندرکاران برگزاری این مسابقات شایسته تقدیر بوده ، شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی تلاش میکنند تا زمینه های مناسب برای بروز توانمندیها و استعدادهای نوجوانان خویی در این رشته ورزشی ایجاد شده و فضای ایجاد شده قطعا در آینده خواهد توانست موجب شکوفایی شهر خوی در رشته فوتبال گردد.

وی در پایان افزود: باید از تلاش تیم داوری این مسابقات نیز قدردانی نمود چرا که. داوران این مسابقات در رده هاو سطوح مختلف کشوری به داوری می پردازند و حضور این داوران در مسابقات محلات خوی نشانگر اهمیت این مسابقات محلات بوده و از طرف مجموعه شورا و شهرداری از تیم 19 نفری داوری قدردانی می کنیم.


مطلب قبلی تابستان، فصلی کم نظیر برای خانواده ها
مطلب بعدی جلسه هماهنگی برای استقبال از مهر و آغاز سال تحصیلی جدید
Print
255 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان